Wynajem ładowarek teleskopowych to jedna z Naszych specjalności. Nasz sprzęt wspomógł i przyspieszył realizację niejednej inwestycji. Nasze ładowarki teleskopowe pracują na terenie całej Polski.

Ładowarka teleskopowa z operatorem lub bez

Nasza propozycja współpracy jest niezwykle elastyczna. Wynajmujemy ładowarki „z” lub „bez” operatora. To niezwykle ważny czynnik podczas optymalizacji kosztów inwestycji oraz zapewnienia sprawności pracy.

Wynajem ładowarek teleskopowych ślask

Mogą Państwo skorzystać z doświadczenia Naszych operatorów i zdecydowanie usprawnić pracę na budowach i nie tylko. Jeżeli posiadasz własnych operatorów ładowarek, z pewnością zoptymalizujesz koszty (istnieje możliwość wynajęcia ładowarek bez obsługi). Decyzja należy do Ciebie.

ładowarki teleskopowe śląsk

Wynajem ładowarek teleskopowych na Śląsku

Podczas realizacji inwestycji musisz polegać na sprawdzonym sprzęcie. Dlatego do Państwa dyspozycji dostępne są ładowarki teleskopowe renomowanych marek:

  • JCB (ładowarka sztywna)
  • Merlo (ładowarka obrotowa)

Zasięg sprzętu to zakres od 6 do aż 21 metrów. Dodatkowo nasze ładowarki dysponują udźwigiem od 2,5 do 4 ton. Maszyny idealnie sprawdzają się podczas prac montażowych, elewacyjnych oraz żelbetowych.

ładowarki teleskopowe

Ponadto istnieje możliwość wynajmu pełnego osprzętem tj. kosza, wideł, łyżki, wciągarki czy żurawika. To wielofunkcyjne urządzenia, które sprawdziły się w pracy na Śląsku ( na przykład w Gliwicach, Katowicach), czy w województwie Świętokrzyskim (m.in. w Kielcach).

Jak wynająć ładowarkę teleskopową ?

Usługa wynajmu ładowarki teleskopowej rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego 507 56 48 96 w celu ustalenia szczegółów i formalności związanych z realizacją wynajmu. W kolejnych krokach informacje wymieniane są drogą elektroniczną mariusz@smerkowski.pl.

Podsumowując, dokładamy wszelkich starań, aby realizowany przez Nas wynajem ładowarek teleskopowych był połączeniem dbałości o bezpieczeństwa i czas realizacji Państwa inwestycji.

Sprawdź dostępność wybranej maszyny. Dołącz do grona zawodolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.